Zavřít
Upozornění
Pro hru o reálné peníze musíte být přihlášen
Pro hru o reálné peníze musíte mít dokončenou internetovou registraci
Pro hru o reálné peníze musíte mít vyplněnou přezdívku.

Privātuma politika

Kas ir personīgā informācija?
Reģistrējoties synottip.lv Jūs pilnībā piekrītat atklāt un atļaut apstrādāt savu personīgo informāciju.
Personīgā informācija ir jebkāda informācija ar kuru var identificēt vai noteikt personas identitāti.
 
Kā personīgā informācija tiek apkopota un izmantota?
SynotTip iegūst personīgo informāciju, kas nepieciešama, tikai tās funkcijām vai darbībām.
Informāciju, kas tiek apkopota var ietvert: vārdu, uzvārdu, adresi, dzimšanas datumu, personas kodu, dzimumu, telefona numuru, e-pastu, IBAN numuru, bankas nosaukumu, maksājumu karšu datus, informāciju par darbībām un konta transakcijām kā arī citu informāciju, kas nepieciešama mūsu operāciju nodrošināšanai.
SynotTip apstrādās Jūsu personīgo informāciju, lai pārvaldītu Kontu, uzturētu grāmatvedību un pārskatus, uzraudzītu tīmekļa Vietnes izmantošanas drošību un mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī informētu Jūs par produktiem un pakalpojumiem, kas pēc mūsu domām varētu Jūs interesēt.
SynotTip apstrādās un analizēs informāciju, ja to pieprasīs attiecīgās institūcijas, lai izmeklētu jebkādu notikušu vai iespējamu noziedzīgu darbību attiecībā uz jebkuru rīcību mūsu mājas lapā.
 
Sīkdatnes (Cookies)
Sīkdatnes tiek izmantotas, lai noteiktu Konta īpašnieka izvēlēto valodu un, lai tā tiktu automātiski noteikta, kad lietotājs atgriežas Vietnē .
Mūsu tīmekļa serveris reģistrē lapas, kuras apmeklējat mūsu mājas lapā.
 
Bērnu aizsardzība
Personas, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu nedrīkst izmantot mūsu pakalpojumus. Gadījumā, ja mēs saņemsim informāciju, ka dalībnieks reģistrēšanas procesā ir sniedzis nepatiesus dzimšanas datus un faktiski nav sasniedzis 18 gadu vecumu, mēs nekavējoties slēgsim kontu un izdzēsīsim attiecīgā klienta personīgo informāciju.
 
Datu drošība
Ja vien iespējams, mēs dosim iespēju atteikties no jebkādas personīgās informācijas izpaušanas. Taču dažos gadījumos, ja nebūs iesniegta pieprasītā informācija, Vietnes izmantošana var tikt ierobežota.
SynotTip var atklāt Jūsu personīgo informāciju noteiktos gadījumos, piemēram, SynotTip jāatklāj personīgos datus un informāciju, kad to liek darīt kontrolējošās institūcijas un / vai saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
 
Privātuma Politikas uzlabojumi
SynotTip drīkst vienpusēji mainīt un labot Privātuma Politikas noteikumus. Tie stājas spēkā no publicēšanas brīža. 
 
Kāpēc SYNOTTIP?

Ir vairāki iemesli, kāpēc pievienoties tieši mums jau tagad. Mēs esam licencēts, uzticams un drošs. Visi mūsu reģistrētie spēlētāji saņem daudz priekšrocības. Nebeidzama jautrība un aizraujoša spriedze jau gaida Tevi.

KLIENTU ATBALSTS
Mēs esam gatavi palīdzēt.