Laipni lūgti AKCIJU sadaļā. Šeit Jūs varat aplūkot mūsu aizraujošākās akcijas, bonusus un citas mūsu klientu priekšrocības. Izvēlies sev piemērotāko un interesantāko labumu un turpini lieliski pavadīt laiku ar SynotTip.

• 2. Akcijā ir pieejama jaunajiem lietotājiem, kuri reģistrējušies pēc 20.09.2018.
    • 3. Reģistrējies:
    •   3.1. ar kodu „joker50“;
    •   3.2. veic pirmo iemaksu.
    • 4. Spēlē jebkuru kazino spēļu automātu spēli un apgrozi vismaz 0,01 EUR.
    • 5. Nākamajā dienā līdz 12:00 saņem 50 bezriska griezienus Immortal Romance spēlē.
    • 6. Katra bezriska grieziena vērtība ir 0,30 EUR
    • 7. Bezriska griezieni ir pieejami 7 dienas no reģistrēšanās brīža.
    • 8.  Uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma:
    •    8.1. akciju pārtraukt vai apturēt uz laiku;
    •    8.2. mainīt akcijas noteikumus un/vai termiņu.
  • Spēlē kazino un saņem 50€ katru dienu

Katru dienu ienāc synottip kazino, spēlē akcijas spēles un saņem līdz pat 350€ nedēļas laikā.

• 1. Akcija norisinās laika periodā no 24.09.2018. plkst. 00:00 līdz 30.09.2018. plkst. 23:59 vietnē www.synottip.lv.
    • 2. Akcijā var piedalīties tikai reģistrēti lietotāji.
    • 3. Akcijas ietvaros spēlē attiecīgajā dienā kādu no zemāk minētajām 7 spēlēm un saņem 2,5% papildus piemaksu līdz 50 EUR:
    •   3.1. Papildus piemaksa tiek aprēķināta kā 2,5% no veiktajām likmēm (BET);
    •   3.2. Akcijai kvalificējas šādas 7 spēles:
    • 4. Maksimālā papildus piemaksa vienam spēlētājam akcijas ietvaros ir 350 EUR.
    • 5. Papildus piemaksa spēlētāja kontā tiks iemaksāta automātiski katru dienu pēc attiecīgās dienas noslēguma.
    • 6. Uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma:
    •    6.1. akciju pārtraukt vai apturēt uz laiku;
    •    6.2. mainīt akcijas noteikumus un/vai termiņu.
  • 10 EUR KHL kombinētās likmes apdrošināšana

• Noteikumi
    • 2. Akcijā var piedalīties tikai reģistrēti vietnes lietotāji.
    • 3. Veic 10 EUR pirms notikuma kombinēto likmi:
    •    3.1. Ar vismaz 4 notikumiem uz jebkuriem KHL notikumiem, kas risinās no 15.09.18. līdz 23.09.18.;
    •    3.2. Katra notikuma koeficientam jābūt vismaz 1.5.
    • 4. Likmes viena notikuma zaudējuma gadījumā spēlētājs saņem likmi jeb 10 EUR atpakaļ.
    • 5. Likmes uzvaras gadījumā spēlētājs saņem laimestu.
    • 6. Par 10 EUR KHL kombinētās likmes atgriešanas akcijas likmi tiek uzskatīta tā 10 EUR pirms notikuma likme, kas veikta kā pirmā likme, ievērojot 3. punkta noteikumus.
    • 7. Nauda spēlētāja kontā tiks ieskaitīta 72 stundu laika pēc visu notikumu rezultātu paziņošanas.
    • 8. Akcijas piedāvājumu no viena konta var izmantot tikai vienu reizi.
    • 9. Uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma:
    •    9.1. akciju pārtraukt vai apturēt uz laiku;
    •    9.2. mainīt akcijas noteikumus un/vai termiņu.
    • 10. Akcijas laikā vietnes synottip.lv vispārējie noteikumi ir spēkā.
  • "600 EUR bonuss jaunajiem kazino klientiem"

• 1. Akcija norisinās laika periodā no 01.09.2018. plkst: 00:00 līdz 30.09.2018. plkst. 23:59 vietnē www.synottip.lv.
    • 2. Akcijā var piedalīties tikai nereģistrēti lietotāji.
    •    3.1. ar kodu „JOKER600“;
    •    3.2. veic pirmo iemaksu.
    • 4. Spēlē SYNOT kazino spēles: Book of Secrets, Joker 40 vai Respin Joker līdz 4 nedēļām pēc reģistrācijas brīža un saņem papildus piemaksu:
    •    4.1. Naudas piemaksa tiek aprēķināta kā 2.5% no veiktajām likmēm (BET);
    •    4.2. Spēlēt spēles var gan no mobilām ierīcēm, gan no datora.
    • 5. Naudas atmaksa tiek ieskaitīta lietotāja kontā katru pirmdienu, ja iepriekšējā nedēļā akcijas spēlēs tiek apgrozīti vismaz 200 EUR.
    •    5.1. Ja kādu nedēļu netiek apgrozīti vismaz 200 EUR apmērā, šī apgrozāmā summa tiek pieskaitīta nākamajai akcijas nedēļai.
    • 6. Minimālā atmaksas summa katru nedēļu ir 5 EUR un, lai to sasniegtu ir jāveic likmes vismaz 200 EUR apmērā.
    •    6.1. Maksimālā papildus piemaksas summa akcijas ietvaros ir 600 EUR.
    • 7. Uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma:
    •    7.1. akciju pārtraukt vai apturēt uz laiku;
    •    7.2. mainīt akcijas noteikumus un/vai termiņu.
    • 8. Akcijas laikā vietnes synottip.lv vispārējie noteikumi ir spēkā.
  • "Reģistrējies un saņem trīs 10 EUR bez riska likmes"

Reģistrējies, izveidojot lietotāja kontu www.synottip.lv vietnē, ar reģistrācijas kodu “sports18“.  Veic 3 savstarpēji nesaistītas 10 EUR likmes uz jebkuru sporta notikumu. Likmes zaudējuma gadījumā saņem katras veiktās likmes summu atpakaļ jeb trīs 10 EUR likmes summas.

• 3. Reģistrējies, izveidojot lietotāja kontu www.synottip.lv vietnē, ar reģistrācijas kodu “sports18“.
    • 4. Veic 3 savstarpēji nesaistītas 10 EUR likmes uz jebkuru sporta notikumu.
    • 5. Katra kupona koeficients nedrīkst būt lielāks par 3.33.
    • 6. Zaudējuma gadījumā saņem katras veiktās likmes summu atpakaļ jeb līdz pat trīs 10 EUR likmes.
    • 7. Notikumu gala rezultātiem jābūt paziņotiem līdz akcijas norises beigām.
    • 8. Akcijai kvalificējas 3 likmes, kas izpilda augstāk minētos nosacījumus.
    • 9. Kvalificējas tikai vienkāršas pirms notikuma un vienkāršas LIVE likmes.
    • 10. Nauda spēlētāja kontā tiks atmaksāta 72 stundu laikā pēc notikuma rezultāta paziņošanas.
    • 11. Uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma:
    •    11.1. akciju pārtraukt vai apturēt uz laiku;
    •    11.2. mainīt akcijas noteikumus un/vai termiņu.
    • 12. Akcijas laikā vietnes synottip.lv vispārējie noteikumi ir spēkā.
  • ''Reģistrējies un saņem 30 EUR bez riska kazino likmi''

Reģistrējies izmantojot kodu "kazino18" un saņem 30 EUR atpakaļ spēlējot jebkuru kazino spēļu automātu spēli 72 stundu laikā pēc reģistrācijas brīža.

• 1. Akcija norisinās laika periodā no 01.09.2018. līdz 30.09.2018.
    • 3.Reģistrējies:
    •   3.1. ar kodu „kazino18“.
    • 4. Spēlē jebkuru kazino spēļu automātu spēli 72 stundu laikā pēc reģistrācijas brīža.
    • 5. 72 stundu perioda zaudējumu gadījumā, saņem 100% atlīdzību, bet ne vairāk kā 30 EUR
    • 6. Atlīdzība tiek aprēķināta kā 100% no 72 stundu kazino spēļu apgrozījuma starpības starp veiktajām likmēm (BET) un laimestiem (WIN).
    • 7. Atlīdzības summa klientam tiks atmaksāta 72 stundu laikā pēc akcijas noteikumu izpildes beigām.
    • 8. Uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma:
  • Kas ir CASHOUT?

Cashout ir iespēja saņemt laimestu pirms spēle/notikums ir beidzies! Apdrošinies pret negaidītiem zaudējumiem.

Kad veic LIVE  vai pirms spēles likmi, tad izšķirošs ir laiks, līdz kuram šim notikumam ir jāpiepildās. Ja šajā laikā secini, ka tava likme varētu zaudēt, tad izmanto Cashout opciju un izņem aprēķināto naudas summu, pirms esi vēl zaudējis likmi.

Meklē CASHOUT funkciju sadaļā LIVE likmes vai SPORTS. Izvēlies likmi, kuru vēlies izmaksāt - pārslēdzies uz CASHOUT sadaļu pie kupona izveidošanas lauka un uzzini cik uz doto brīdi tu vari izmaksāt.

Minimālā CASHOUT izmaksas summa : 0.01 EUR;

Maksimālā CASHOUT izmaksas summa 200 EUR;

CASHOUT ir pieejams notikumam ar primāro koeficientu sākot no 1.2 (primāro – t.i. likmes veikšanas brīdī koeficientam jābūt vismaz 1.2);

Maksimālais CASHOUT koeficients vienam notikumam – 5;

CASHOUT ir pieejams likmēm, ar piedāvājumu 1X2 , t.i. pieejams notikumiem ar ne vairāk par 3 piedāvātiem variantiem kā tas var noslēgties.

Kombinētājām likmēm CASHOUT būs pieejams kamēr likme ir aktīva. Piemēram, 2 no 3 notikumiem ir uzvarēti, lai neriskētu klients var izmaksāt daļu no laimesta, nesagaidot trešā notikuma rezultātu. Ja vismaz viens notikums jau ir novērtēts kā zaudēts CASHOUT nebūs pieejams, jo likme jau ir novērtēta.

CASHOUT nav pieejams sistēmas likmēm.

Nauda ieskaitīsies tavā konta ~1 minūtes laikā no CASH OUT pieprasījuma apstrādes brīža.

Pirms spēles likmēm CASHOUT ir pieejams pēc ~2 minutēm no likmes veikšanas brīža.

Kāpēc SYNOTTIP?

Ir vairāki iemesli, kāpēc pievienoties tieši mums jau tagad. Mēs esam licencēts, uzticams un drošs. Visi mūsu reģistrētie spēlētāji saņem daudz priekšrocības. Nebeidzama jautrība un aizraujoša spriedze jau gaida Tevi.